Movies
Ratings
795
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
Wandering HomeRated ★ 2.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
DeerskinRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
He Took His Skin Off for MeRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5