Movies
Ratings
449
American HustleRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 1.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0