Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The GesuidouzRated ★ 5.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Mistress DispellerRated ★ 4.0
To a Land UnknownRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Major TonesRated ★ 3.5- Allergic toRated ★ 3.0
- Our graduationRated ★ 2.0
- Grade ApealsRated ★ 0.5
- Track_ingRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5