Movies
Ratings
68
Face/OffRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 1.0