Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MountainRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0