Titles you rated
DivertimentoRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5