Movies
Ratings
261
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 0.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5
Slow WestRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
ClerksRated ★ 5.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0