Movies
Ratings
1376
MisericordiaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5
The EmploymentRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 3.0
SupervenusRated ★ 3.5
Santa SangreRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 4.0