Series
Ratings
11
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5