Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0