Movies
Ratings
169
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0