Series
Ratings
41- JeongnyeonRated ★ 2.0
MonstrousRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5- Miss Night and DayRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0