Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Romantic IslandRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0