Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0