Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5