Series
Ratings
31
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0