Movies
Ratings
36
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The MegRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5