Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0