Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 2.5
StartupRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5