Titles you rated
CommandoRated ★ 4.0
GoemonRated ★ 2.0
Seeking JusticeRated ★ 4.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 1.0
Gangster HighRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 1.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 2.0
14 BladesRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
The WarlordsRated ★ 5.0
WarRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 1.0
A LoveRated ★ 3.0
HostageRated ★ 5.0
HannaRated ★ 1.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0