Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0