Titles you rated
In TimeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0