Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
CubeRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0