Series
Ratings
91
The Morose Mononokean IIRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Oh My GeneralRated ★ 4.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5