Movies
Ratings
1587
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Six Days Seven NightsRated ★ 4.5
RangoRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
LOST AND FOUNDRated ★ 0.5
Innocent ThingRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5