Movies
Ratings
323
SwiriRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
LucyRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0