Titles you rated
TriangleRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5