Movies
Ratings
342
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0