Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5
The Ring TwoRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 2.0
Go Go 70'sRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
OculusRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0