Movies
Ratings
69
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0