Movies
Ratings
910
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
No Beast. So FierceRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
AlohaRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5- KimchiRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Never Ending StoryRated ★ 2.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Wedding PlannerRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
Ghost GraduationRated ★ 3.0