Titles you rated
Rocky VRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Winners & SinnersRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Project ARated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 5.0