Movies
Ratings
761
My Life as a ZucchiniRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
CurveRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 4.0