Movies
Ratings
563
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0