Movies
Ratings
124
Suicide SquadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0