Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 3.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 5.0
ClementineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0