Titles you rated
 Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0 Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- Billion x SchoolRated ★ 5.0
 Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0 Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
 Mob Psycho 100Rated ★ 5.0 Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
 My Love Story!!Rated ★ 5.0 My Love Story!!Rated ★ 5.0
 Natsume Yujin-choRated ★ 5.0 Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
 Long VacationRated ★ 5.0 Long VacationRated ★ 5.0
 Culinary Class WarsRated ★ 3.0 Culinary Class WarsRated ★ 3.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Queen of TearsRated ★ 3.5 Queen of TearsRated ★ 3.5
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
 My Happy MarriageRated ★ 3.5 My Happy MarriageRated ★ 3.5
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
 Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 5.0 Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 5.0