Titles you rated
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0