Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5