Movies
Ratings
21
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0