Movies
Ratings
500
Now You See MeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Broken ArrowRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0