Movies
Ratings
192
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0