Movies
Ratings
863
We Are Little ZombiesRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
MenRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
GORated ★ 4.0
The Black HouseRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0