Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.0
WomanRated ★ 4.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0- RESOPHYRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0