Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5