Movies
Ratings
582
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 0.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5