Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0