Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5