Movies
Ratings
163
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0