Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.5
Our SunhiRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.0